ufak icon
Banka Nakliye

Nakliyat araç

Sektörünün öncü kuruluşlarından bir tanesi olan ve başta konutlar olmak üzere tüm iş yerlerinin, özel sektör ve kamu binalarının taşınmasını sağlayan firmamız, güçlü alt yapı ve donanımı, işinde uzman personeli ve modern araç filoları ile Florya Banka Taşımacılığı hizmetlerini de başarı ile gerçekleştirmektedir. İçerik olarak son derece karmaşık bir yapıya sahip olan ve başta zırhlı kasalar olmak üzere tonaj bakımından son derece zorlu cihazlar barındıran bu alanların transferlerini sahip olduğu ekipman ve güçlü donanımları ile sorunsuz bir şekilde taşıyan şirketimiz, modern araçlardan oluşan filosu ile kısa sürede sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlar.

Şirket bünyesinde çalışan uzman ekspertizleri ile taşınacak bankayı önceden inceleyerek detaylı bir şekilde analiz eden, yaptığı bu çalışmaya göre bir rapor hazırlayarak fiyatlandırmayı, taşınmada kullanılacak araç ve eleman sayısını, özel ekipmanları belirleyen firmamız, anlaşma yapılması durumunda tam gün ve saatinde bankanın önünde yerini almaktadır. Tüm hizmetlerini sigorta kapsamına alarak muhtemel olumsuzluklara karşı zarar tazmin garantisi sağlayan kuruluşumuz; güvenli, hızlı, ekonomik, sorunsuz ve kusursuz transfer çözümleri sunar.

Banka içeriğinde bulunan, başta bilgisayarlar olmak üzere tüm pahalı cihazları graft kağıtlara sararak muhafaza altına alan, mobilyaların demontesini yaparak battaniye ve havalı naylonlar ile kaplayıp kırılıp çizilmelerine engel olan çalışanlarımız, evrak ve dosyaları da özel paket çözümleri kullanarak kolilere koyar. Son derece titiz bir çalışma gerçekleştiren ve profesyonel bir süreç yöneten şirketimiz, eşyaların araçlara yüklenmesi ve araçlardan indirilerek yeni adrese taşınmasında a aynı titiz çalışmayı gerçekleştirir. Banka Nakliyat Firmaları içerisinde kalite ve çalışma prensipleri ile ön plana çıkan firmamız, güçlü transfer çözümleri ile tercih önceliği oluşturur.

Ofisten Ofise Taşımacılık Ofisten Ofise Taşımacılık

Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri