ufak icon
Nakliye Firmaları

Nakliyat araç

Taşıma günü kesinleştikçe sizde tüm hazırlıklarınızı tamamlıyorsunuz, yeni taşınacağınız evi belirlediniz boyasını badanasını temizliğini elektirik su ve doğalgaz abonesini açtırdınız, Bir çok nakliye firması ile görüştünüz, teklif aldınız taşıma gününü bekliyorsunuz bu zamana kadar bir çok işlem sizin kontrolünüzde gerçekleşiyor, bir çok kararı bütçenizi gözeterek yapmaya çalışıyorsunuz , taşıma işlemi için belirli bir para ayırdınız buraya kadar herşey iyi gidiyor , kontrol sizde bunun rahatlığı , içinizi taşıma stresinden rahatlatıyor olsa gerek , bütçeniz beliydi zaten artık kurumsal olan bir güvenilir evden eve firması belirleme aşamasındasınız , buraya kadar herşey güzel bilmeniz yapmanı gereken işlemler var tabi , içinize sinen güvendiğiniz firmamızda karar kıldınız ve bizim firma yetkilisine telefonla ulaştınız, peki bundan sonra neler yapmalısınız.

Şu Konuları Mutlaka Bize Bildirin

Nakliye Ücreti: Siz detayları bizimle paylaşınız.Firma Yetkilimiz size bir fiyat sunacak şimdi bu fiyata dahil olan hizmetler ve kulanılacak malzemeler neler bunları öğrenin.size sunulan fiyat şehir içi veya şehirler arası olamak üzere belirlenir ve bu fiyata KDV dahilmi değilmi bunu netleştirin.

Araç Çeşidi Nasıl: Gelecek kamyon veya araç nasıl bir vasıta eşyalarınızı alabilecek kapasiteye sahip büyüklüktemi? Büyük araç seçtini eşyalarınız bir seferde taşınsın istiyorsunuz doğru olan bu peki araç oturduğunuz yer ve gideceğiniz yere sokağa girebilecekmi? Veya site içine girebiliyormu önemli , peki bina girişi araç arasına mesafe nekadar uzakmı araç kapıya yanaşabiliyormu müsaitmi kapı önü? Bunları netleştirmenizde yarar var çünkü bunlar fiyatı etkileyen en önemli nedenlerin başında geliyor.

Taşıma Zamanı Ve Saati: Eğer oturduğunuz yer bir site ise Site Yönetimine Baş Vurun hangi gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleşebilir bunları netleştirin, hemen akabininde bize ulaşın ve günü saati belirtin bunu netleştirelim, bizimle net hangi saat ve tarihte size uygun olan günü kararlaştıralım bu önemli çünkü ,ayrıca eşyaların gideceği yeni yerin tarihini saatine kesinleştirelim.

Ofisten Ofise Taşımacılık Ofisten Ofise Taşımacılık