ufak icon
Şehirler Arası Taşımacılık

Nakliyat araç

Oldukça uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren, ilk olarak İstanbul içi ev taşımacılığı ile başladığı yolculuğunu bu gün sahip olduğu kurumsal firma yapısı ile geniş bir hizmet alanına ve mesafesine yayan firmamız, özel sektör binaları, kamusal alanları ve tüm iş yerlerinin şehirler arası mesafelerde de sorunsuz bir şekilde transferini gerçekleştirerek büyük konfor ve kolaylık yaşatmaktadır. Sahip olduğu alt yapısı, modern donanımları, son sistem ekipmanları ile her büyüklük ve içerikteki alanları kolayca ve sorunsuz taşıyan kuruluşumuz; hızlı, başarılı, güvenli ve garantili nakliye çözümlerini aynı anda sunar.

Florya Nakliyat Firmaları içerisinde verdiği hizmetin kalitesi ve kapsamı ile öncelikli tercih sebebi olan kuruluşumuz, başta İstanbul geneli olmak üzere tüm ülke geneline birinci sınıf transfer çözümleri sunmaktadır. Başta ev olmak üzere; dükkan, mağaza, alışveriş merkezleri gibi iş yerleri, fabrika gibi endüstriyel alanları, okul, hastane gibi kamusal binalar ve tüm finans kuruluşlarının adres değiştirmeleri durumunda yeni adresleri neresi olursa olsun nakliyatlarını gerçekleştiren, üstelik de unu son derece profesyonel bir iş disiplini ve becerisi ile gerçekleştiren şirketimiz; fuar taşımacılığı, piyano ve atm kasalarının nakliyesini de sorunsuz gerçekleştirme yeteneğine sahiptir.

Taşıyacağı alanları önceden uzman ekspertizleri ile inceleyip bir çalışma yapan ve bunu rapor haline getiren firmamız, sevkiyatta kullanılacak araç ve eleman sayısını, fiyatlandırmayı, paketlemede kullanılacak çözüm ve gerekli ekipmanları yaptığı bu analiz sonunda kesin olarak belirlemekte, taşınma günü geldiğinde eksiksiz bir donanım ile kapınızın önünde hazır bulunmaktadır. Florya Şehirler Arası Nakliye gereksinimlerinizi için sigortanın da dahil olduğu son derece kapsamlı ve modern bir hizmet sunumu yapan kuruluşumuz; sigorta güvencesine sahip, hızlı, ekonomik, sorunsuz ve başarılı bir transfer hizmeti gerçekleştirir.

Ofisten Ofise Taşımacılık Ofisten Ofise Taşımacılık