ufak icon
Sigortalı Nakliyat

Nakliyat araç

Florya Nakliyat olarak nakliyat sektöründe , müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda 20 yılı aşkın bir süredir Florya Nakliyat ve Taşımacılık olarak nakliye hizmetleriniz için yerimizi almış durumdayız.

Sigortalı Nakliyat

Kurumumuz Florya Nakliyat , nakliyat ve taşımacılık tedarik zincirini tam olarak uygulamayı başaran bir firma olarak gelecek dönemlerde de şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık yanı sıra yurtdışı ve yurtiçinde lojistik sektörü için çalışmalarına devam edecektir. Firmamız kısa sürede sağlamış olduğu nakliye güvenini artırarak yıllarca bu sektörde var olacaktır ve en saygın firmalar arasında almış olduğu yerini devam ettireceği sözünü vermektedir.

Firmamız nakliyat ve taşımacılık sektörünün gerektirdiği tüm teknolojik ve sosyal yenilikleri kullanarak siz değerli müşterilerimize beklentileriniz ve beklentilerinizin daha fazlası doğrultusunda bir hizmet sunabilmek için kurulmuş olup sizlerle dahada büyüyecektir. Sigortalı Nakliye hizmeti sunan firmamız isteğe göre sigortalı hizmet sunmaktadır.

Ofisten Ofise Taşımacılık Ofisten Ofise Taşımacılık