ufak icon
Florya Taşımacılıkta Birinciyiz

Nakliyat araç

Yüz de yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkan, güçlü alt yapısı ve modern donanımı ile en zorlu alanların transferinin dahi üstesinden rahatlıkla gelen firmamız; Florya Nakliyat Şirketleri arasında kalite ve başarıları ile ilk sıralarda yer almakta, hizmetlerinde ki profesyonel yapı ile tercih sebebi olmaktadır. Birbirinden donanımlı ve modern araç filosu ile büyük küçük her türlü alanın taşınmasını sorunsuz gerçekleştiren, işinde uzman alanında deneyimli çalışanları ile zahmetsiz ve sorunsuz bir süreç yürüten, hizmet kapsamı ve nakliyat esnasında kullandığı yöntem ve paket çözümleri ile hasarsız ve ziyansız bir transfer gerçekleştiren şirketimiz;ekonomik, hızlı, sorunsuz ve başarılı nakliyat çözümlerine imzasını atmaktadır.

Taşıyacağı alanın türü ve sektörü ne olursa olsun önceden mutlaka uzman ekspertiz gözü ile inceleyen, nakliye planlamasını fiyatlandırmayı ve kullanılacak ekipmanları bu şekilde belirleyen firmamız, bizimle çalışmayı kabul etmeniz durumunda tam günü ve saatinde kapınızın önünde hazır bulunmaktadır. Ev, ofis mağaza gibi daha küçük boyutlu alanların yanı sıra; okul, hastane, banka, fabrika gibi daha büyük ve zorlu alanların transferlerini de başarı ile sorunsuz gerçekleştirmektedir. Üstelik de sigorta kapsamına alarak olası ziyan durumlarında zarar tazmin garantisi sunar. Hem şehir içi hem de şehirler arası mesafelerde hizmet veren şirketimiz, hizmet kalitesi, kapsamı ve sunduğu hizmet olanakları ile büyük fark yaratır.

Alışılagelmiş hizmet ve yöntemlerden çok daha fazlasını ve kapsamlısını yapan, yalnızca araçları ile eşya transferi değil alanlarda bulunan; eşya, evrak, cihaz ve elektronik eşyaların tek tek toplanarak modern paket materyallerine sararak taşınmaya hazır hale getirilmesini de sağlayan firmamız, müşterilerine zahmetsiz ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşatır.

Ofisten Ofise Taşımacılık Ofisten Ofise Taşımacılık